kowalkowskij napisał(a):

|
Trzeba zrobić porządek z obiema bandami i nie będzie żadnych problemów. To jest sport, a nie manewry wojskowe.
|
To proszę bardzo, ekipa craxy lubi chodzić na siłkę przy Bonarce, podejdz tam kiedys i im powiedz, ze muszą się rozwiązać i zająć swoim życiem, żeby na Wiśle też nie było chuliganki.
Czy się to komuś podoba, czy nie, pewien element męskiej części społeczeństwa zawsze będzie agresywny i wojowniczo usposobiony. Że akurat sporo z takich osób wybrało sobie trzymanie się pod barwami różnych klubów piłkarskich, to już się tego nie zmieni. Pewnie, nie są to lata 90', JG lata świetności ma dawno za sobą, ale dalej są i istnieją i chętnie z barw będą kroić i poszerzać swoje wpływy.
Może kiedyś w Polsce będzie piłka bez chuliganki... za dwa albo trzy pokolenia. Nie teraz.