|
Do obrońców wsh i innych bandytów. Wytłumaczcie mi dlaczego mogę na mecz w niemczech iść sobie w barwach np. VFL bez żadnego problemu. Ba mogę sobie rozwiesić szalik w samochodzie i tak sobie jeździć cały czas i żaden matoł nie porysuje mi auta ani nie poprzebija opon. To jest prosta sprawa, jest to społecznie nieakceptowalne. Jak ktoś jest agresywny to wzywa się policję, która reaguje tak jak takie służby powinny reagować. Żeby móc spokojnie chodzić po Krakowie nie trzeba jednych bandytów zwalczać za pomocą drugich bandytów, tylko zwalczać wszystkich bandytów za pomocą policji bo do tego ta formacja służy między innymi. Wszyscy zwolennicy bandyckich ekip powinni się zastanowić czy naprawdę chcą żeby nasze miasto, nasze osiedla były polem walki dla zwalczających się bandziorów.
Tytułem podsumowania. Nie spotkałem się od nastu lat z żadnym zagrożeniem ze strony kiboli cracovii za to miałem niemiłe sytuacje na stadionie z udziałem bandytów swojego klubu.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez toomo : 13.01.2019 o godz. 12:32.
|