Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18629
Stary 13.01.2019, 11:48
To może trzeba wywalić całe E, skoro jakieś szarki się tam panoszą?
Przecież są głosy, że całe zło to sektor C i najlepiej zamknąć wszystkich stamtąd i zakazać wstępu na mecze.
To skoro szarki są też na E i dzielni kibice jak kilku powyżej ich nie wygonili, to trzeba całe E zamknąć i wszystkim zakazać wstępu.
Absurdalne? Ależ oczywiście. Szkoda tylko że takie głosy się tu pojawiają a niektórzy nie potrafią myśleć logicznie.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując