|
@Wehrmacht: Bredzisz.
Pokaż mi wpis, w którym ktoś pisze, że to nie WSH doprowadzili klub do stanu w którym się znajduje.
Policja między kibicami - super. Poszukaj archiwalnych zdjęć, były już takie czasy.
Co do "mitycznego zagrożenia" to jest wielu kibiców Wisły, które to zagrożenie widziało i spotkało na swojej drodze, nawet na Reymonta. I właśnie chuliganka Wisły spowodowała, że zniknęło ono w okolicach stadionu.
Póki co chuliganka jest na Wiśle potrzebna, bo żydki tylko czekają żeby zacząć działać. A jeśli ktoś twierdzi inaczej to znaczy, że nic nie wie. Oczywiście chuliganka a nie biznesmeni wpierdalajacy się w funkcjonowanie klubu.
p.s. tusk i ustawa hazardowa to jedna z wielu kompromitacji tamtego rządu.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 13.01.2019 o godz. 11:29.
|