Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Jakub92
Junior Member
Od: 07.2017
Offline
#
18611
13.01.2019, 10:41
saklak1906
napisał(a):
Przecież to są zwykle pionki i półdebile od sprawy człowieka.Oni co najwyżej mogą pobiegać po osiedlu z dragami
No chyba jednak nie do końca
Nero - bardzo dobry post!
Powód: 1312
Ostatnio edytowane przez Jakub92 : 13.01.2019 o godz. 10:42.
Jakub92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jakub92
Znajdź inne posty napisane przez Jakub92