|
Niech sie każdy zajmie tym co do niego należy,a nie idiotyczna inkwizycja , UW jest od opraw , zorganizowanego dopingu , reszta trybun sie przyłącza i jest super ...., WSH niecj zajmie tym co do nich nalezy a nie wtrąca sie w rządzenie klubem i tyle i każdy będzie happy
wazne są tylko te dni na które czekamy"
|