petred napisał(a):

|
Ale jak my to mamy zrobić? Oni to muszą ogarnąć sami. Są dwa wyjścia. Próbować pozbyć się całego tego towarzystwa (zajmie to dużo czasu, będzie dużo podziału między kibicami, a pozytywny efekt końcowy nie jest pewny) albo oni sami muszą przejrzeć na oczy, wyciągnąć pewne wnioski i podjąć poważne kroki. Z tego co się słyszy wychodzą ci zamieszani w zabójstwo człowieka, wydaje mi się, że u nich może teraz panować duże zamieszanie.
|
Przecież to są zwykle pionki i półdebile od sprawy człowieka.Oni co najwyżej mogą pobiegać po osiedlu z dragami