Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
gregoriustsw
Member
Od: 08.2008
Offline
#
18605
13.01.2019, 10:23
Będa wyniki to nie będzie marginalizacji. Wyniki zależą od inwestora. Inwestor zależy od spokoju na trybunach któremu WSH/SKWK szkodzi. Proste.
gregoriustsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gregoriustsw
Znajdź inne posty napisane przez gregoriustsw