Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18601
Stary 13.01.2019, 09:52
Panocki,
CI piszący o WSH i wylewający swoje mądrości Nie mówie że źle czy dobrze, proszę Was jednak byście napisali czy jedziecie na wyjazd czy nie.
Wtedy post nt. bandy będzie miał wiecej sensu a i czytającym będzie łatwiej odsiewać...
(czasem odnoszę wrażenie ze niektorzy z tego tematu mają podobne podejście jak pewien pan z komisji ligi który niedawno udzielał wywiadu, ale mam nadzieję że to mylne wrażenie)
Ostatnio edytowane przez szprotson : 13.01.2019 o godz. 10:15.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując