Panocki,
CI piszący o WSH i wylewający swoje mądrości

Nie mówie że źle czy dobrze, proszę Was jednak byście napisali czy jedziecie na wyjazd czy nie.
Wtedy post nt. bandy będzie miał wiecej sensu a i czytającym będzie łatwiej odsiewać...
(czasem odnoszę wrażenie ze niektorzy z tego tematu mają podobne podejście jak pewien pan z komisji ligi który niedawno udzielał wywiadu, ale mam nadzieję że to mylne wrażenie)