przecież ty nie potrafisz uszanować nawet kogoś po szalu co pisze normalnie bez żadnej napinki więc co ty pieprzysz o jakimś szacunku i kulturze?

takich jak ty to trzeba zamykać do wariatkowa, tak samych jak tamtych do puchy
Cytat:
|
Koncz wasc wstydu oszczędź. Latanie za wlepkami, wjazdy na osiedla przestały mnie interesować/imponować gdy miałem 16 no może 17 lat.
|
no i co w związku z tym?Wisła nie ma fanów w tym wieku a wszystko się kręci wokoło ciebie?