Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18600
Stary 13.01.2019, 09:50
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
Idź gdzie indziej, żeby nie napisać dosadniej. WSH i innych bandytów trzeba do więzienia zamknąć, a nie tolerować. Kraków dla kibiców, a nie kiboli.

Szanować trzeba wszystkie kluby, bo to sport, i brak od teraz przyzwolenia na zachowania rodem z lat 80-tych. Wolę piknik na stadionie, z kulturalnym dopingiem, niż walenie coor#$@mi na prawo i lewo.

Kto Cię przysłał? Nie powiódł się plan ze słupami, to próbujecie inaczej?
przecież ty nie potrafisz uszanować nawet kogoś po szalu co pisze normalnie bez żadnej napinki więc co ty pieprzysz o jakimś szacunku i kulturze? takich jak ty to trzeba zamykać do wariatkowa, tak samych jak tamtych do puchy

Cytat:
Koncz wasc wstydu oszczędź. Latanie za wlepkami, wjazdy na osiedla przestały mnie interesować/imponować gdy miałem 16 no może 17 lat.
no i co w związku z tym?Wisła nie ma fanów w tym wieku a wszystko się kręci wokoło ciebie?
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 13.01.2019 o godz. 09:55.
Odpowiedz cytując