Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18591
Stary 13.01.2019, 01:53
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Słuchajcie, jak nie będzie H w klubie to będą wszędzie gonieni Wiślacy. Fajnie jest mówić, że to nie lata 90te albo, ze ktoś mentalnie tkwi w 80tych ale ja myśle, że podzielenie losu Polonii Warszawa, która jest w Warszawie a jakby jej nie było to wcale takie fajne nie jest Jeśli chcecie chodzic po kanałach, chcecie żeby miasto było w barwach Cracovii, żeby jej kibice się obnosili ze swoimi szmatami po mieście, żeby Wisła istniała tylko na meczu u siebie a na wyjazdy jeździła garstka to gratuluję wam. Wisła to nie jest tylko 90 minut meczu ale ogólnie całe życie. Warszawa jest tutaj przykładem jak dominacja jednej ekipy może zgnoić i zeszmacić kibiców drugiego, równie dużego klubu.
I uwaga, to wszystko się dzieje w XXI wieku, to nie sa lata 80/90te. I to się dzieje pomimo, że jest w Wawie też jakaś ekipa H na Polonii. Jak wy byście chcieli egzystować w ogóle bez ekipy to mnie bardzo zadziwia.

O dobry przykład Polonii, która w Warszawie nie istnieje, wytępiona całkowicie przez Legie, zmarginalizowana, ośmieszone, opluta. Polonia, nie obchodzi nikogo. W tym samym miejscu "kibice" chcą widzieć Wisłę.
Odpowiedz cytując