Jaroo1 napisał(a):

|
A do osób, którzy myślą, że może istnieć klub bez bandy H. Wy jesteście tak samo udani jak WSH tylko w drugą stronę. Wam zależy tylko żeby piłeczkę oglądać, żeby było ładnie, żeby kasa była i dobre widowisko... Bawi was to, ze by Wiślacy byli gonieni na osiedlach?
|
Daj spokój chłopie.
W Krakowie i tak gonieni są zwykle pikniki i niegroźni kibice. Żaden chuligan nie podniesie ręki na innego chuligana, chyba że k***a ze sprzętem i w przewadze 10 do 1.
Barwy są krojone w większości od kompletnie bezbronnych ludzi, których atakuje się ze sprzętem i którzy w strachu oddają barwy.
Jakimś kur**a cudem nigdy się nie mogą natknąć na siebie chuligani jednej i drugiej strony.
W ogóle co to za chuliganka... K***a, widziałem popisy wielkiego chuligana Z. w k-1 czy raczej k**rwa parodii k-1
CO do ultraski to pełna zgoda, tutaj mam taką opinię jak Ty.