Wyświetl pojedynczy post
Szelu_BRW
Member
 
 
Od: 12.2018
Skąd: Krk/Wwa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18583
Stary 13.01.2019, 01:21
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Przed 2016 rokiem działy się różne rzeczy na Wiśle. Od bicia i plucia na swoich braci po szalu podczas meczów, przez gonienie swoich po "Wisła to my a nie wy" z sektora C w kierunku reszty trybun. Do 2016 roku wielu ludzi się po prostu załamało tym co się dzieje i odpuścili sobie chodzenie na mecze. Wielu niepokornych ludzi, ludzi myslących i z charakterem olało ten jebany cyrk sponsorowany przez WSH na spółkę z SKWK (aczkolwiek SKWk to tylko pionek, zabawka w rekach WSH). Prawda jest taka, że na Wiśle już do 2016 roku to została garstka ludzi z zajawką i przewaga cip bez charakteru oraz ludzi, którzy już po prostu chodzili na mecze ale mieli wszystkiego dosć, odcięli się od WSH ale chodzili mimo wszystko dla Wisły.
Dlatego właśnie ta zmiana zgód wypaliła. Bo te cipy bez charakteru wczoraj krzyczały bracie a jutro wrogu i na odwrót w stronę Widzewa i Ruchu wczoraj wrogu dzisiaj bracie. Do tego dalej na trybunach pozostała część tych obojętnych.
Prawda jest taka że wiele osób które kiedyś chodziły na C i fanatycznie dopingowały drużynę, jeździły na wyjazdy, teraz zasiada sobie na E (w tym ja), dalej ma ziomeczków w Gdańsku i Wrocławiu z którymi dalej baluje i ma normalne kontakty. Takie są fakty. Smutne jest tylko to że WSH najbardziej pocisneło tym którzy Wisłę naprawdę mieli w sercu

Jaroo1 napisał(a):
A do osób, którzy myślą, że może istnieć klub bez bandy H. Wy jesteście tak samo udani jak WSH tylko w drugą stronę. Wam zależy tylko żeby piłeczkę oglądać, żeby było ładnie, żeby kasa była i dobre widowisko... Bawi was to, ze by Wiślacy byli gonieni na osiedlach? Że na wyjazdy by być może nikt nie jeździł? - bo tak to by się skończyło, dostałby jeden raz drugi w mordę w drodze na/z wyjazdu i by się jeżdżenie poza Kraków skończyło, bawi was, że Wiślacy by tracili barwy masowo, że żydy by je palili na oczach calej polski? Bawi was, że by wytępili masę Wislaków obecnych i przyszłych na wielu osiedlach, które są pół na pół Wisły/cracovii albo w większosci cracovii?
To jest inna inszość, ponieważ tutaj są 2 opcje:

1) Fakt, jeżeli dalej będzie tak jak jest to potrzebna jest obecność chłopaków w krótkich spodenkach tylko pod warunkiem że mają łeb na karku i jak robią biznes to niech robią go w swoim gronie

2) Pojawi się Polska Pani Thatcher i skończy się ruch H i ruch Ultras. Chociaż jak widać ten drugi pomimo tego że "na zachodzie sobie poradzili" () ma się i to dobrze (za co chwała).
Odpowiedz cytując