Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18582
Stary 13.01.2019, 01:20
@Jaroo1, Wiśle kibicuję, bo kiedyś, dekady temu, uprawiałem sport - indywidualny - w Jej barwach. Moi synowie kibicują Jej dlatego, że im to zaszczepiłem. Bardzo Ci dziękuję za troskę o ich bezpieczeństwo. Kibolskie bojówki to patologia i tyle. Jak się policja w tym pięknym kraju wreszcie serio weźmie za bandy barw wszelakich, to Kraków przestanie być, jak to ująłeś, specyficznym miastem. Wiśle takie oczyszczenie wyjdzie tylko na zdrowie. I tak, zgadleś, nie jestem against modern football.
Odpowiedz cytując