Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
ump
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
18576
13.01.2019, 00:55
Jest fantastycznie !!! Teraz zastanawiamy się co wydarzy się na meczu ze Śląskiem, a jeszcze kilka dni temu o rozegraniu meczu ze Śląskiem mogliśmy tylko pomarzyć !
ump
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ump
Znajdź inne posty napisane przez ump