FrankDrebinTSW napisał(a):

|
Dajmy na to mam 13 lat. Kumpluje sie z dwoma kolegami superowo i nagle rodzice mowia mi STOP,masz sie kumplowac z tymi dwoma a tuch co znasz od pielucchy masz olac. To samo było u Nas i.to.jest jednak fenomen jak to.moglo przejsc. Skoro tak.udało sie obrocic mase kibicow to jak nie wydymac klubu na.kase?
|
Pisałem juz o tym i zastanawialem sie nad procesem myslowym osob, ktore to lyknely. Jaki proces myslowy musial zajsc w glowie ludzi, ktorzy na wiosne 2016 spiewali auf wiedersehn i o smierdzielach, a 2 miesiace pozniej niebiescy ole. Typowy Orwell, gdzie jednym tchem tłum powtarza za wodzirejem sprzeczne, ze soba slogany. Do dzis nie moge tego pojac i tlumacze to sobie bezmozgowoscią dzieci w wieku 16 lat.