Wyświetl pojedynczy post
FrankDrebinTSW
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Canis Majoris

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18567
Stary 13.01.2019, 00:11
Dajmy na to mam 13 lat. Kumpluje sie z dwoma kolegami superowo i nagle rodzice mowia mi STOP,masz sie kumplowac z tymi dwoma a tuch co znasz od pielucchy masz olac. To samo było u Nas i.to.jest jednak fenomen jak to.moglo przejsc. Skoro tak.udało sie obrocic mase kibicow to jak nie wydymac klubu na.kase?
Tylko Wisła...

San Antonio Spurs ) 99,03,05,07

Madrid cabron....

Detroit Red Wings!
Odpowiedz cytując