Wyświetl pojedynczy post
FrankDrebinTSW
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Canis Majoris

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18561
Stary 12.01.2019, 23:57
Powinnismy byc dumni. Pomijam akcje z Vanną itp ale są zasluzone kluby co polecialy daleko w dół. Prawdopodbnie tez 90% ekip z ekstraklasy by juz.poszło na dno w takiej.sytuacji a Wisła jakos walczy i jeszcze.moze byc.pieknie. Ewentualne przystapienie do rozgrywek na wiosne, ukonczenie ich w dobrym stylu bedzie wiecej warte niz kilka mistrzostw z rzedu za Cupiała i wtedy nikt nie bedzie mogl nawet powiedzic, ze przyjechalismy na Wisłe w ilosci 1k i.ich przekrzyczelismy. Przekrzyczec moze kazdy kazdego a wyjsc z.takiego bagna to.jest wyczyn i pisze tp tylko jako zwykły szarak dajacy na bilety bo jakos wyjazdy juz mi przeszły na poczatku dekady.
Tylko Wisła...

San Antonio Spurs ) 99,03,05,07

Madrid cabron....

Detroit Red Wings!
Odpowiedz cytując