toomo napisał(a):

|
Zaczyna się straszenie złymi napletkami.
|
To nie jest straszenie tylko prawda

Nie żyjemy w latach 90 że jeździło się pociągami i przesiadało z jednego drugiego bez obstawy tylko w czasach gdzie się jedzie autokarem od stadionu pod stadion w eskorcie ale nie zmienia to faktu że pasiaste w takim przypadku będą miały dużo do powiedzenia przy okazji wyjazdów a już tym bardziej na osiedlach krakowskich. Klub bez ekipy jest jak bar bez piwa