Wyświetl pojedynczy post
Now
Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18557
Stary 12.01.2019, 23:32
toomo napisał(a):Wyświetl post
Zaczyna się straszenie złymi napletkami.
To nie jest straszenie tylko prawda Nie żyjemy w latach 90 że jeździło się pociągami i przesiadało z jednego drugiego bez obstawy tylko w czasach gdzie się jedzie autokarem od stadionu pod stadion w eskorcie ale nie zmienia to faktu że pasiaste w takim przypadku będą miały dużo do powiedzenia przy okazji wyjazdów a już tym bardziej na osiedlach krakowskich. Klub bez ekipy jest jak bar bez piwa
Odpowiedz cytując