Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Raf 66
Member
Od: 04.2006
Offline
#
18556
12.01.2019, 23:31
Czy ktokolwiek 2 tygodnie temu wyobrażał sobie, że Wisłę uratuje legionista ? W ciągu ostatnich kilkunastu dni wydarzyło się tyle rzeczy, że głowa mała. W dodatku trafił się nam wyciągnięty z kapelusza Harry Potter.
Raf 66
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raf 66
Znajdź inne posty napisane przez Raf 66