|
Piszecie to tak jakby ruch kibicowski na Wiśle wszystkich .... obchodził. Na pewno nie każdy z WSH w tym siedział, nie może być tak by Wisła była jedynym klubem bez "ekipy" w Polsce i nie mówię że tą ekipą ma być WSH ale musi w takim wypadku powstać jakaś inna, .... że na każdej fladze jest rekin. Drużyna też potrzebuje wsparcia na wyjazdach i przez te wiele lat nie jeden piłkarz nas chwalił za jeżdżenie za drużyną po całym kraju. A jak tylko żydki zobaczą brak ekipy brak WSH to nie jeden autokar z naszymi kibicami przejdzie badania techniczne po żydowsku
|