Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18545
Stary 12.01.2019, 22:18
Raf 66 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli flaga zawiśnie, będzie to dla nas porażka. Będzie to świadczyło, że kibice Wisły nie mają jaj...
Na większości flag przecież jest rekin
Odpowiedz cytując