|
Moze chociaż przez jakis czas odpuszcza wywieszanie flagi na meczach u siebie. Na wyjazdach i tak mogą bo to juz nie Wisly problem. Przynajmniej mam taka złudna nadzieje ze jeszcze w głębi duszy wiedza, ze to ostatnia szansa na uratowanie klubu przed spadkiem...
|