Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18543
Stary 12.01.2019, 22:09
Moze chociaż przez jakis czas odpuszcza wywieszanie flagi na meczach u siebie. Na wyjazdach i tak mogą bo to juz nie Wisly problem. Przynajmniej mam taka złudna nadzieje ze jeszcze w głębi duszy wiedza, ze to ostatnia szansa na uratowanie klubu przed spadkiem...
Odpowiedz cytując