VanBasten napisał(a):

|
Dzisiaj Wisłocki potwierdził trochę moją wersję o tym , że drużyna i sztab tez wierzyły w transakcję w Gangiem Olsena . Musieli mieć jakieś zapewnienia co do tego . Obstawiam , że to poszło od menadżerów przez kontakty z Pietrowskim .
|
Taż mam takie wrażenie, sam Rafał twierdził, że Pietrowski nie sprawiał takiego złego wrażenia chyba chodziło mu o to, że był lepszył w bezpośrednim kontakcie (w odróżnieni od tego co wyprawiał w mediach) . Jednym z menadżerów był bodajże Dariusz Stachowiak.