Wyświetl pojedynczy post
Valencia
Member
 
Od: 12.2018
Skąd: SKAWINA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18541
Stary 12.01.2019, 22:01
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj Wisłocki potwierdził trochę moją wersję o tym , że drużyna i sztab tez wierzyły w transakcję w Gangiem Olsena . Musieli mieć jakieś zapewnienia co do tego . Obstawiam , że to poszło od menadżerów przez kontakty z Pietrowskim .
Taż mam takie wrażenie, sam Rafał twierdził, że Pietrowski nie sprawiał takiego złego wrażenia chyba chodziło mu o to, że był lepszył w bezpośrednim kontakcie (w odróżnieni od tego co wyprawiał w mediach) . Jednym z menadżerów był bodajże Dariusz Stachowiak.
Ostatnio edytowane przez Valencia : 12.01.2019 o godz. 22:05.
Odpowiedz cytując