Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Raf 66
Member
Od: 04.2006
Offline
#
18539
12.01.2019, 21:56
Jeśli flaga zawiśnie, będzie to dla nas porażka. Będzie to świadczyło, że kibice Wisły nie mają jaj...
Raf 66
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raf 66
Znajdź inne posty napisane przez Raf 66