Wyświetl pojedynczy post
Raf 66
Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18539
Stary 12.01.2019, 21:56
Jeśli flaga zawiśnie, będzie to dla nas porażka. Będzie to świadczyło, że kibice Wisły nie mają jaj...
Odpowiedz cytując