Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
18538
12.01.2019, 21:50
Dzisiaj Wisłocki potwierdził trochę moją wersję o tym , że drużyna i sztab tez wierzyły w transakcję w Gangiem Olsena . Musieli mieć jakieś zapewnienia co do tego . Obstawiam , że to poszło od menadżerów przez kontakty z Pietrowskim .
VanBasten
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do VanBasten
Znajdź inne posty napisane przez VanBasten