Wyświetl pojedynczy post
toomo
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18537
Stary 12.01.2019, 21:50
qubu napisał(a):Wyświetl post
Rafal Wisłocki podkreślał, że ogromną rolę odegra 1 mecz u siebie ze Śląskim. Jestem pełen obaw odnośnie tego spotkania. Nie będzie to niestety mecz przyjaźni, a flaga WSH będzie pewnie wisiała na eksponowanym miejscu :(
Niby dlaczego ta szmata miałaby wisieć i drażnić ludzi. Wystarczy nie pozwolić na wniesienie jej na stadion i po kłopocie. Może nie znajdzie się kolejny dukat........
Odpowiedz cytując