qubu napisał(a):

|
Rafal Wisłocki podkreślał, że ogromną rolę odegra 1 mecz u siebie ze Śląskim. Jestem pełen obaw odnośnie tego spotkania. Nie będzie to niestety mecz przyjaźni, a flaga WSH będzie pewnie wisiała na eksponowanym miejscu :(
|
Niby dlaczego ta szmata miałaby wisieć i drażnić ludzi. Wystarczy nie pozwolić na wniesienie jej na stadion i po kłopocie. Może nie znajdzie się kolejny dukat........