Wyświetl pojedynczy post
botulum
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18536
Stary 12.01.2019, 21:48
@qubu

A propos meczu ze Śląskiem, to mam podobne obawy jak Ty. Ale z drugiej strony w bodaj 2017 roku Śląsk wywiesił przecież to:


Tak więc oni dobrze sobie zdają sprawę dlaczego do pewnych rzeczy doszło i wiedzą też, że nie wszyscy po stronie Wisły się na to zgadzali.
Więc może ze względu na stare czasy i "oddzielenie się grubą kreską" od ostatnich 2-3 lat, wszystko przebiegnie pokojowo i bez ekscesów.
Odpowiedz cytując