@qubu
A propos meczu ze Śląskiem, to mam podobne obawy jak Ty. Ale z drugiej strony w bodaj 2017 roku Śląsk wywiesił przecież to:
Tak więc oni dobrze sobie zdają sprawę dlaczego do pewnych rzeczy doszło i wiedzą też, że nie wszyscy po stronie Wisły się na to zgadzali.
Więc może ze względu na stare czasy i "oddzielenie się grubą kreską" od ostatnich 2-3 lat, wszystko przebiegnie pokojowo i bez ekscesów.