Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
qubu
Senior Member
Od: 09.2003
Offline
#
18533
12.01.2019, 21:31
Rafal Wisłocki podkreślał, że ogromną rolę odegra 1 mecz u siebie ze Śląskim. Jestem pełen obaw odnośnie tego spotkania. Nie będzie to niestety mecz przyjaźni, a flaga WSH będzie pewnie wisiała na eksponowanym miejscu :(
qubu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qubu
Znajdź inne posty napisane przez qubu