Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
qpalz
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
18532
12.01.2019, 21:27
TommyTSW
napisał(a):
skoro zdecydowali się złożyć na te długi dla odwieszenia licencji to ostatecznie też pewnie poręczą
bo jaki to miałoby sens?
Też na to liczę (jak chyba każdy) ale na chłodzenie szampana jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie.
qpalz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qpalz
Znajdź inne posty napisane przez qpalz