Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18530
Stary 12.01.2019, 19:19
Saint* napisał(a):Wyświetl post
Po oglądnięciu Stanu Futbolu powiem:
nie nie nie i jeszcze raz nie.To się nie może udać. tacy ludzie jak Królewski nie zdarzają się w Polsce. Może na zachodzie , pewnie w USA ale nie w Polsce gdzie każdy chce każdego "wyruchać"...

mam jednak cichą nadzieję że Mu się uda !!!


tez tak pomyślałem

od ponad mesiaca ,dzis po raz pierwszy wchodzac na forum czy inne newsy czlowiek wreszczie ma troche radośći,wsczesniej wszedzie tylko kraść,kraśc i kraść

bo widac ze sa ludzie ktorzy naprawde chcą pomóc,chwala panu Krolewskiemu i Kubie,co byśmy bez was zrobili.Kuba staje sie i zapisuje jako ten ktory pomogł Wisle keidy tego najbardziej potrzebuje,żywa legenda.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 12.01.2019 o godz. 19:22.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując