Saint* napisał(a):

Po oglądnięciu Stanu Futbolu powiem:
nie nie nie i jeszcze raz nie.To się nie może udać. tacy ludzie jak Królewski nie zdarzają się w Polsce. Może na zachodzie , pewnie w USA ale nie w Polsce gdzie każdy chce każdego "wyruchać"...
mam jednak cichą nadzieję że Mu się uda !!!
|
tez tak pomyślałem
od ponad mesiaca ,dzis po raz pierwszy wchodzac na forum czy inne newsy czlowiek wreszczie ma troche radośći,wsczesniej wszedzie tylko kraść,kraśc i kraść
bo widac ze sa ludzie ktorzy naprawde chcą pomóc,chwala panu Krolewskiemu i Kubie,co byśmy bez was zrobili.Kuba staje sie i zapisuje jako ten ktory pomogł Wisle keidy tego najbardziej potrzebuje,żywa legenda.