Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18529
Stary 12.01.2019, 19:11
qpalz napisał(a):Wyświetl post
W kwestii odwieszenia licencji należy pamiętać, że tu nie chodzi tylko o spłatę obecnych zaległości wobec piłkarzy, ale również o gwarancję, że do końca sezonu taka sytuacja się już nie powtórzy, a to będzie znacznie trudniejsze.

Jednak po dzisiejszym Stanie Futbolu i wypowiedziach Pana Królewskiego jestem spokojny o byt Wisły.
skoro zdecydowali się złożyć na te długi dla odwieszenia licencji to ostatecznie też pewnie poręcząbo jaki to miałoby sens?
Odpowiedz cytując