qpalz napisał(a):

W kwestii odwieszenia licencji należy pamiętać, że tu nie chodzi tylko o spłatę obecnych zaległości wobec piłkarzy, ale również o gwarancję, że do końca sezonu taka sytuacja się już nie powtórzy, a to będzie znacznie trudniejsze.
Jednak po dzisiejszym Stanie Futbolu i wypowiedziach Pana Królewskiego jestem spokojny o byt Wisły.
|
skoro zdecydowali się złożyć na te długi dla odwieszenia licencji to ostatecznie też pewnie poręczą

bo jaki to miałoby sens?