sandomingo napisał(a):

A moim zdaniem kupiec na Wisłę już jest.
Tylko nikt przy zdrowych zmysłach, nawet bazując na 30 opiniach największych kancelarii nie podpisze umowy z osobą nieujawnioną w KRS jako upoważniona do reprezentacji.
Dlatego teraz kolejność musi być następująca:
1. Wpisanie Wisłockiego do KRS
2. Przywrócenie licencji przez KL
3. Umowa sprzedaży
Co jest oczywiste, pożyczka była niezbędna, bo 16go mijają terminy do zapłaty większości zawodników - a bez drużyny ciężko było myśleć o transakcji.
Moim zdaniem tak to wygląda.
|
Ale Wisłocki nie podpisuje umowy w imieniu SA
Tutaj chodzi o to, ze jak KRS wpisze Wisłockiego to uznane będzie że TS jest właścicielem Wisła SA