|
Po oglądnięciu Stanu Futbolu powiem:
nie nie nie i jeszcze raz nie.To się nie może udać. tacy ludzie jak Królewski nie zdarzają się w Polsce. Może na zachodzie , pewnie w USA ale nie w Polsce gdzie każdy chce każdego "wyruchać"...
mam jednak cichą nadzieję że Mu się uda !!!
każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje...
|