ciacho napisał(a):

|
Wisłocki powiedział dzisiaj u Stanowskiego, że żadnego inwestora, który to kupi przed startem ligi nie będzie.
|
Raczej żadnego poważnego inwestora. Bo wielu chętnych jest tylko oni nie chcą wybierać ,,zbawcy'' ze względu na to że goni nas czas. Dlatego dali nam tą pożyczkę. Kupili sobie czas.