Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18513
Stary 12.01.2019, 16:01
zozo napisał(a):Wyświetl post
Jaka my biedni przygotujemy oprawę bez SKWK aby podziękować Kubie i Jarkowi?
Ja myślę, że staromodna owacja na stojąco i darcie ryja wystarczy
Odpowiedz cytując