Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18510
Stary 12.01.2019, 15:41
Putin2000 napisał(a):Wyświetl post
Właśnie, były jakieś wieści ze strony miasta? Gdzieś czytałem, że miasto grozi Wiśle postępowaniem sądowym celem egzekwowania długu.
zapewne skończy się tak, że skompensują płatność za stadion za mecz z amiką i biura z kasą za reklamę, którą dają Wiśle (150 tys czy ileś tam rocznie).
szkoda czasu i pieniędzy na procesy.
Odpowiedz cytując