Putin2000 napisał(a):

|
Właśnie, były jakieś wieści ze strony miasta? Gdzieś czytałem, że miasto grozi Wiśle postępowaniem sądowym celem egzekwowania długu.
|
zapewne skończy się tak, że skompensują płatność za stadion za mecz z amiką i biura z kasą za reklamę, którą dają Wiśle (150 tys czy ileś tam rocznie).
szkoda czasu i pieniędzy na procesy.