ciacho napisał(a):

|
Wisłocki powiedział dzisiaj u Stanowskiego, że żadnego inwestora, który to kupi przed startem ligi nie będzie.
|
PZPN spuści z tonu i to mocno, C+ nie pozwoli na taki cyrk a to uderza i w nich, i w Ekstraklasę. Wysłali tego ciecia żeby pokazał jaka ta Komisja Ligi surowa z uwagi na to jak bardzo poprzednie władze Wisły ją ośmieszyły.
Jeżeli będzie kasa na rozegranie kilku meczy w prognozach to to puszczą, a kasa będzie prognozowana z biletów/karnetów. Tak to widzę.
Do tego schodzimy z największych kontraktów (obcokrajowców). Jakoś to może się sklei i pójdzie.
Ale bez inwestora bankructwo w trakcie sezonu niemal pewne.