Wyświetl pojedynczy post
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#647
Stary 12.01.2019, 15:15
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Witam, ja również mam pytanie

Czy planowane jest może "rozszerzenie" rang ? chodzi mi o to, że w tym momencie nie mogę sobie pozwolić na składkę 50 zł ( myślę, że jest więcej takich osób ) , ale chętnie wpłaciłbym 10-20 zł miesięcznie ( np Ranga bez żadnego głosu )

jest taka opcja ale tylko dla młodych osób wspierających, a dla starszych ? czy jedyna możliwość to wpłata darowizny ?
Oczywiście jest. Dla osób do 25 lat i od 65 lat składka wynosi 25 zł (srebrna gwiazda), z prawem głosu. Tak jak napisał również mój przedmówca, można wpłacać także normalne darowizny w dowolnej kwocie.
Odpowiedz cytując