|
Witam, ja również mam pytanie
Czy planowane jest może "rozszerzenie" rang ? chodzi mi o to, że w tym momencie nie mogę sobie pozwolić na składkę 50 zł ( myślę, że jest więcej takich osób ) , ale chętnie wpłaciłbym 10-20 zł miesięcznie ( np Ranga bez żadnego głosu )
jest taka opcja ale tylko dla młodych osób wspierających, a dla starszych ? czy jedyna możliwość to wpłata darowizny ?
|