|
Dobrze się stało, bo zyskaliśmy te kilka tygodni. Jednak to tylko pożyczka, a dodatkowo kasa klubu dalej jest pusta(nie ma na bieżące funkcjonowanie, a to jest ponad 1 mln zł, czyli potrzeba ze 2.5 za styczeń i luty). Bez inwestora nie odwieszą nam licencji przed 1szą kolejką w tym roku(bo mamy przedstawić źródła finansowania na ten sezon), czyli Ci ludzie nie zobaczą meczu na stadionie(i muszą się zdecydować wcześniej). Dalej to wszystko jest w czarnych barwach, ale zyskujemy czas. Kwestia czy ktoś to kupi przed wznowieniem sezonu(odwieszona licencja), a potem do końca marca jest czas na uregulowanie pozostałych długów. I plus taki, że piłkarze zostają. Na Kostalu nic nie zarobimy bo kontrakt kończy mu się w czerwcu(więc to jakieś drobne wchodzą w grę). Jednostronnie mogą go przedłużyć, ale po sprawie z Carlitosem i ogólną konstrukcją tych kontraktów to można bez problemu taką umowę zerwać. Trudno powiedzieć kogo można sprzedać(też jesteśmy pod ścianą, więc pozycja negocjacyjna dość kiepska).
|