Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Putin2000
Member
Od: 02.2008
Offline
#
18504
12.01.2019, 14:48
Właśnie, były jakieś wieści ze strony miasta? Gdzieś czytałem, że miasto grozi Wiśle postępowaniem sądowym celem egzekwowania długu.
Putin2000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Putin2000
Znajdź inne posty napisane przez Putin2000