|
W kwestii odwieszenia licencji należy pamiętać, że tu nie chodzi tylko o spłatę obecnych zaległości wobec piłkarzy, ale również o gwarancję, że do końca sezonu taka sytuacja się już nie powtórzy, a to będzie znacznie trudniejsze.
Jednak po dzisiejszym Stanie Futbolu i wypowiedziach Pana Królewskiego jestem spokojny o byt Wisły.
Co do przyszłości to przewiduje, że do końca sezonu będziemy leciec na obecnym zarządzie i w trakcie będziemy szukać poważnego inwestora, który nie będzie chciał przejmować klubu w tydzień, a spokojnie przeprowadzi wszelkie konieczne audyty (Boniek opisywał dokładnie ten proces).
Jednak póki co trzeba jak najszybciej znaleźć pieniądze, i załatwić wszelkie sprawy, aby sezon dograć do końca i na spokojnie zająć się sprawą sprzedaży klubu.
Powód: Literówka
Ostatnio edytowane przez qpalz : 12.01.2019 o godz. 14:38.
|