Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13799
Stary 12.01.2019, 14:32
Różne powroty bywały. Koźminski jak wrócił to wyglądał jak z 3 ligi, Frankowski jak wrócił to jeszcze 5 lat nakrywał wszystkich czapką, Podbrożny też wrócił w świetnej formie swego czasu. Wymagania są zawsze ale nie każdy sobei z tym radzi. z Kubą najbardziej obawiam się kontuzji
Odpowiedz cytując