Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
StarożytnyWiślak
Member
Od: 12.2018
Offline
#
18491
12.01.2019, 13:35
master777
napisał(a):
SKWK powinno zrobić zbiórkę na pomnik dla Błaszczykowskiego.
Może lepiej niech już nic nie robią.
StarożytnyWiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do StarożytnyWiślak
Znajdź inne posty napisane przez StarożytnyWiślak