mr_kwolf napisał(a):

Może po prostu nie ma 4 baniek "na szybko", które może przelać? Może tamta dwójka też chciała pomoc?
Też uważam, że musi być poważny temat w tle, ale chcą to zrobić na spokojnie. Dlatego teraz pożyczka na szybko, a później spokojne rozmowy bez gilotyny o nazwie czas nad głową.
|
Życie pisze najlepsze scenariusze. Jeżeli Wisła zostanie uratowana, będzie to świetny materiał na serial

. Błaszczykowski = szacun. Nie dosyć, że deklaruje chęć gry za darmo to jeszcze pożycza Wiśle pieniądze, aby tą deklarację mógł spełnić.