Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18489
Stary 12.01.2019, 13:27
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Może po prostu nie ma 4 baniek "na szybko", które może przelać? Może tamta dwójka też chciała pomoc?

Też uważam, że musi być poważny temat w tle, ale chcą to zrobić na spokojnie. Dlatego teraz pożyczka na szybko, a później spokojne rozmowy bez gilotyny o nazwie czas nad głową.
Życie pisze najlepsze scenariusze. Jeżeli Wisła zostanie uratowana, będzie to świetny materiał na serial . Błaszczykowski = szacun. Nie dosyć, że deklaruje chęć gry za darmo to jeszcze pożycza Wiśle pieniądze, aby tą deklarację mógł spełnić.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując