Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
18485
12.01.2019, 12:28
ciacho
napisał(a):
Jak Królewski w to wchodzi i daje taką kasę to nie wierzę w to ,że nie ma docelowego inwestora, który to kupi.
Ale przecież oni POŻYCZAJĄ we trzech 4 mln zł. Jakby był docelowy inwestor to Królikowski sam by wyłożył te 4 bańki
uposledzony_ale_kumaty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uposledzony_ale_kumaty
Znajdź inne posty napisane przez uposledzony_ale_kumaty