Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18463
Stary 11.01.2019, 19:10
Yggdrasil napisał(a):Wyświetl post
Będzie Kuba (bo rozmawiamy o scenariuszu gdzie jestesmy dopuszczeni do gry)
Kuba narazie tylko trenuje z Wisłą. Zaznaczył że będzie grał w Wiśle tylko jeżeli będzie w Ekstraklasie i tylko jeżeli utrzyma skład tzn nie będzie grał z samymi juniorami. Jeżeli zacznie się demontaż drużyny to niestety,obawiam się że Kuba znajdzie zatrudnienie gdzieś indziej.
Odpowiedz cytując