Yggdrasil napisał(a):

|
Będzie Kuba (bo rozmawiamy o scenariuszu gdzie jestesmy dopuszczeni do gry)
|
Kuba narazie tylko trenuje z Wisłą. Zaznaczył że będzie grał w Wiśle tylko jeżeli będzie w Ekstraklasie i tylko jeżeli utrzyma skład tzn nie będzie grał z samymi juniorami. Jeżeli zacznie się demontaż drużyny to niestety,obawiam się że Kuba znajdzie zatrudnienie gdzieś indziej.