Yggdrasil napisał(a):

O drużyne się nie bójcie..Jak trzeba będzie, to nawet Głowa wróci.
Wracają młodzi z wypożyczeń, może dojdzie Burliga.
Będzie Kuba (bo rozmawiamy o scenariuszu gdzie jestesmy dopuszczeni do gry)
Jest przecież spłacony Imaz Kostal i Wojtkowsk
Być może Imaz i Kostal odejdą za kasę, ale i tak zawsze będzie kim grać.
Z Legią dostaniemy pewnie 5 w plecy, ale z dołem tabeli powalczymy.
Jeżeli Wisła wyjdzie na pierwszy mecz, to jesteśmy uratowani.
|
To fakt.... ale jak pomysle o 0-5 z Legia, czy 0-4 z żydami, to nie wiem czy słowo uratowani jest na miejscu...... do dziś cały czas się tliło we mnie, że może jednak ten entuzjazm BL i JK i ogólnie pozytywny szum wokol Wisly pozwoli nam przejsc przez to wszystko w miare sucha stopa, nawet jesli bez Ondraska, Korta czy Bartkowskiego, ale po dzisiejszym widzę, że tego demontażu już się raczej nie da zatrzymać.