Wyświetl pojedynczy post
Yggdrasil
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18458
Stary 11.01.2019, 18:57
O drużyne się nie bójcie..Jak trzeba będzie, to nawet Głowa wróci.
Wracają młodzi z wypożyczeń, może dojdzie Burliga.
Będzie Kuba (bo rozmawiamy o scenariuszu gdzie jestesmy dopuszczeni do gry)
Jest przecież spłacony Imaz Kostal i Wojtkowsk
Być może Imaz i Kostal odejdą za kasę, ale i tak zawsze będzie kim grać.
Z Legią dostaniemy pewnie 5 w plecy, ale z dołem tabeli powalczymy.

Jeżeli Wisła wyjdzie na pierwszy mecz, to jesteśmy uratowani.
Odpowiedz cytując