|
O drużyne się nie bójcie..Jak trzeba będzie, to nawet Głowa wróci.
Wracają młodzi z wypożyczeń, może dojdzie Burliga.
Będzie Kuba (bo rozmawiamy o scenariuszu gdzie jestesmy dopuszczeni do gry)
Jest przecież spłacony Imaz Kostal i Wojtkowsk
Być może Imaz i Kostal odejdą za kasę, ale i tak zawsze będzie kim grać.
Z Legią dostaniemy pewnie 5 w plecy, ale z dołem tabeli powalczymy.
Jeżeli Wisła wyjdzie na pierwszy mecz, to jesteśmy uratowani.
|